Blog

Klucze do szcęści książka, Maria Bucardi

Nowa książka Marii Bucardi w prezencie dla Ciebie! „Klucze do Szczęścia” księga I

„Klucze do szczęścia” Księga I – Maria Bucardi – ebook ISBN: 978-83-940450-4-3 Z całego serca dziękuję za cudowny czas, który spędzasz ze mną. Tutaj znajdziesz szczególny ebook. Pierwsza księga z naszych czwartkowych Ceremonii. Nie sposób sobie wyobrazić ile godzin, pracy i energii kryje się za powstaniem tej Księgi. Niech służy Ci ona w tym wyjątkowymCzytaj dalej „Nowa książka Marii Bucardi w prezencie dla Ciebie! „Klucze do Szczęścia” księga I”

wyzwanie Maria Bucardi, prezent, opinia, komentarz

Jak myślisz, co jest powołaniem Marii Bucardi? Napisz swoje zdanie i weź udział w losowaniu talii kart Kamienie Mocy!

Pytanie do Ciebie… Jak myślisz, co jest misją na Ziemi Marii Bucardi? Co jest jej filozofią? Czemu mają służyć filmy i Ceremonie Marii Bucardi? Twoje zdanie jest bardzo ciekawe i ma znaczenie, dlatego wyrażając je, bierzesz udział w losowaniu talii kart Kamienie Mocy. Napisz komentarz na stronie http://www.bucardimaria.com lub wyślij email na adres maria.bucardi@gmail.com zCzytaj dalej „Jak myślisz, co jest powołaniem Marii Bucardi? Napisz swoje zdanie i weź udział w losowaniu talii kart Kamienie Mocy!”

co przyniesie przyszłość, rozwój osobisty, Maria Bucardi

Czego oczekiwać w kolejnych miesiącach? Posłuchaj filmu, aby dobrze przygotować się i realizować swoje cele i marzenia…

Odpowiedź na wiele Waszych pytań dotyczących tego jak będzie wyglądać nasza przyszłość, ponieważ zmiany są tak ogromne, że dotyczą każdej osoby. Oczywiście z taką wiedzą będzie Ci o wiele łatwiej dokonywać korzystne decyzje i iść w najlepszym dla siebie kierunku! Posłuchaj… Co jeszcze zyskujesz u Marii Bucardi: Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/ Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/ WszystkieCzytaj dalej „Czego oczekiwać w kolejnych miesiącach? Posłuchaj filmu, aby dobrze przygotować się i realizować swoje cele i marzenia…”

Rozwój osobisty i duchowy Maria Bucardi, wskazówki na czas kryzysu.jpg

Czas kryzysu? Jak go przetrwać? Tutaj otrzymasz wskazówki. 5 kroków jak radzić sobie w obliczu życiowych problemów

Stare odchodzi, a tego nowego nie widać… Nic nie jest takie samo, jak wcześniej… Niepokój… Wiele kłębiących się myśli… Nie wiadomo co robić, gdzie iść… Wszyscy narzekają, mówią Ci jak masz się zachować, co robić, czego nie, jak żyć… ? Jeśli któreś z tych powyższych zdań nie jest Ci obce, zobacz film, na którym otrzymaszCzytaj dalej „Czas kryzysu? Jak go przetrwać? Tutaj otrzymasz wskazówki. 5 kroków jak radzić sobie w obliczu życiowych problemów”

Jak zmienić wady w zalety, rozwój osobisty, Maria Bucardi

Jak zmienić wady w zalety? Jeśli zajmujesz się rozwojem osobistym, to na pewno zadajesz sobie czasem takie pytanie…

Jak zmienić wady w zalety? Jeśli zajmujesz się rozwojem osobistym, to na pewno zadajesz sobie czasem takie pytanie… Nie jest to łatwe, ale wszystko jest możliwe! Posłuchaj filmu, na którym poznasz wskazówki Marii Bucardi: Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/  Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/ Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz również tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/  Świece intencyjne, termin uCzytaj dalej „Jak zmienić wady w zalety? Jeśli zajmujesz się rozwojem osobistym, to na pewno zadajesz sobie czasem takie pytanie…”

poznaj Twój aktualny Kolor Mocy, karty Marii Bucardi, rozwój osobisty, duchowy, znaczenie kolorów, energia

Nowość! Karty Twój Kolor Mocy Marii Bucardi. Poznaj siebie i ułatw sobie drogę Rozwoju Osobistego z pomocą kolorów

Poznaj Twój aktualny Kolor Mocy, który pomoże Ci w rozwoju osobistym i duchowym lub  w Twojej indywidualnej sytuacji. Pracuj z energią tego koloru, otaczaj się nim, możesz np. zakładać ubrania lub dodatki, a także ustawić jako tło pulpitu w Twoim urządzeniu, aby lepiej się z nim zapoznać. Każdy kolor to specyficzna energia, a karty wskażą TobieCzytaj dalej „Nowość! Karty Twój Kolor Mocy Marii Bucardi. Poznaj siebie i ułatw sobie drogę Rozwoju Osobistego z pomocą kolorów”

Maria Bucardi, sztuczny świat mediów społecznościowych

Sztuczny świat mediów społecznościowych, poznaj jak wygląda i działa, aby uchronić się przed depresją, kompleksami, niskim poczuciem wartości, złymi decyzjami itd…

Przez ostatnią dekadę powstało wiele serwisów społecznościowych, a wraz z nimi liczba tragedii, kompleksów, samobójstw, depresji, złych decyzji, negatywnej mody. Często wydaje się, że ktoś / coś jest niewartościowe, ponieważ jest mała liczba wyświetleń, serduszek, polubień pod filmem czy zdjęciem, a coś jest świetne, ponieważ jest ich mnóstwo – okazuje się, że nic bardziej mylnego.Czytaj dalej „Sztuczny świat mediów społecznościowych, poznaj jak wygląda i działa, aby uchronić się przed depresją, kompleksami, niskim poczuciem wartości, złymi decyzjami itd…”

7 dzień oczyszczania! Tym razem nagroda za cały wysiłek i pracę, podjęcie tego niesamowitego wyzwania jakim jest oczyszczenie i rozwój osobisty. Medytacja fale oceanu

Kochani! #chellengeoczyszczanie7 Czyli nasz Wspólny siódmy dzień oczyszczenia i regeneracji z Marią Bucardi! Niezwykła medytacja fale oceanu plaża! Czasami nie trzeba mówić nic,aby się się oczyścić i zregenerować, wystarczy iść w piękne i spokojne miejsce tak jak tu przedstawia Nasza Maria Bucardi. Zamknąć oczy i marzyć! Trzeba patrzeć i szukać pięknych miejsc,ponieważ nasza podświadomość nieCzytaj dalej „7 dzień oczyszczania! Tym razem nagroda za cały wysiłek i pracę, podjęcie tego niesamowitego wyzwania jakim jest oczyszczenie i rozwój osobisty. Medytacja fale oceanu”

dni oczyszczenia z Maria Bucardi, rozwój osobisty duchowy, zdrowie, oczyszczanie ciała domu

To już 6-ty dzień Wielkiego Oczyszczenia! Zadbaj o swoje ciało i przestrzeń dookoła. Twoje ciało i Twój dom – to Twoja świątynia.

To już 6-ty dzień Wielkiego Oczyszczenia! Wszystko na bieżąco możesz obserwować na mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie  Twoje ciało i Twój dom – to Twoja świątynia. Dziś sobota, dzień planety Saturn, której energię można wykorzystać do skrupulatnego uporządkowania, rozdzielenia tego, co jest dla Ciebie dobre, a co chcesz zostawić za sobą, czyli kulminacja i ważny krok wCzytaj dalej „To już 6-ty dzień Wielkiego Oczyszczenia! Zadbaj o swoje ciało i przestrzeń dookoła. Twoje ciało i Twój dom – to Twoja świątynia.”

Afirmacje oczyszczające Maria Bucardi, rozwój osobisty

Dzień 5 wielkiego oczyszczenia! Tym razem afirmacje oczyszczające, przykłady i wskazówki.

Dzień piąty wielkiego oczyszczania dołącz do wyzywania! #challenage5 Inspiracja na dziś: Wykonaj afirmację oczyszczającą! Afirmacje oczyszczające, to pierwszy krok na drodze do zmiany osobistej. Od nich należy zaczynać. -Afirmacje powinny być sformułowane pozytywnie czyli nie używaj słowa nie. -Zawsze formułuj swoje afirmacje jakby to był już fakt dokonany. -Powtarzaj afirmacje na głos kilka minut dziennie.Czytaj dalej „Dzień 5 wielkiego oczyszczenia! Tym razem afirmacje oczyszczające, przykłady i wskazówki.”

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Wpisz swój email: