Dzień drugi wielkiego oczyszczenia, dołącz do wyzwania :-) Inspiracja na dziś: oczyść i zadbaj o swoje kamienie i innych podopiecznych jak rośliny, drzewa, zwierzątka.

dni oczyszczenia z Maria Bucardi, rozwój osobisty

Dzień drugi wielkiego oczyszczenia, dołącz do wyzwania Inspiracja na dziś: oczyść i zadbaj o swoje kamienie i innych podopiecznych jak rośliny, drzewa, zwierzątka. 

Dzień drugi wielkiego oczyszczenia, dołącz do wyzwania Inspiracja na dziś: oczyść i zadbaj o swoje kamienie i innych podopiecznych jak rośliny, drzewa, zwierzątka. 

Nasz dom jest naszą twierdzą, która wspiera i chroni. Ważne więc, aby była czysta i świetlista. Inspiracją na dziś jest zadbać o swoje miejsce wokół oczyszczając i w pierwszej kolejności robiąc porządki ze swoimi podopiecznymi istotami jak zwierzątkami, roślinami i minerałami. 

Pomysły:

  • wysprzątaj miejsce swoich zwierząt, aby miały odświeżoną przestrzeń. Najlepiej je znasz, więc wiesz co jeszcze lubią.
  • Zrób prysznic swoim roślinkom (w domu i ogrodzie) lub zadbaj w inny sposób jaki potrzebują. 
  • Okadź mieszkanie białą szałwią lub innymi ziołami.
  • Wykąp w letniej wodzie swoje kamienie, oczyść delikatnie naturalnym mydłem i wystaw na słońce. Możesz zostawić w wodzie z solą do oczyszczenia energetycznego na jakiś czas, a później opłukać.
  • Stwórz dekoracje z kamieni i roślin, kwiatów, aby ich naturalna, czysta energia wibrowała dookoła. 

Te wszystkie czynności wykonaj z intencją miłości i oczyszczenia, skupiaj się na nich, ponieważ energia podąża za uwagą. Im więcej myślisz o dobrych rzeczach, tym bardziej je wzmacniasz i przyciągasz więcej do swojego królestwa!

Jeśli Twoje kamienie potrzebują mocniejszego oczyszczenia i ożywiania, zajrzyj tutaj: https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-ENERGII%2C-OCZYSZCZENIE-I-ODNOWIENIE-TWOICH-KAMIENI-MOCY-talizmanow%2C-mineralow-1-SWIECA-NIEZALEZNIE-OD-ILOSC-KAMIENI-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI/674

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s