Niezwykły kamień, który pomaga w rozwoju osobistym i duchowym, łączy w sobie 7 minerałów!

Super 7 seven, kamień, kryształy, talizman bransoletka od Marii Bucardi

Bransoletka 7 życzeń! Wyjątkowa, magiczna bransoletka składająca się z 7 minerałów połączonych w jednym kamieniu! Super Seven (super siedem) to niesamowity i bardzo rzadki kamień o najwyższej mocy. 

Dostępna dla Ciebie w formie talizmanu, zaprogramowana na specjalne 7 życzeń!

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoje siedem życzeń, Twoich najgłębszych marzeń i celów, w czym miałaby Ci pomagać i wspierać na drodze. To będzie Twój najcudowniejszy przyjaciel.

Super Seven, znany również jako Kamień Melodii lub Święty Kamień, to niezwykle rzadki minerał z siedmioma kryształami w jednym. Te kryształy to: ametyst, kakoksenit, getyt, lepidokrokit, rutyl, kwarc dymny i kwarc. 

Ten unikalny minerał ma tylko jedną małą lokalizację na całym świecie, a ta kopalnia jest obecnie zalana i pod wodą, znajdowała się w Brazylii, w małym południowo-wschodnim stanie zwanym Espírito Santo. Od czasu zalania podobno dokonano innych odkryć Super Siódemki. Jedna znajdowała się w północnym stanie Bahia w Brazylii, a druga była małą kopalnią w Indiach. Żadna z tych lokalizacji nie znalazła autentycznej Super Siódemki i są właściwie głównym powodem, dla którego na rynku dostępne są obecnie kryształy „Super Five” i „Super Six”. Kopalnie w obu tych krajach wierzyły, że znalazły nowy minerał i ukuły pochodną nazwę, podobną do nazwy ich tak zwanego kamienia Siódemki. Jak można się domyślić po nazwie, w tych kryształach brakowało kilku najważniejszych minerałów, które sprawiają, że Super Seven jest dziś potężnym kamieniem.

Super Seven jest kluczowym składnikiem dostępu do królestwa duchowego i odblokowywania wiedzy i starożytnych istot. Wysoka częstotliwość tego kamienia pomaga dostroić się do energii istot niebiańskich, co pozwala lepiej zrozumieć znaczenie i cel duszy. 

Działa na wszystkie czakry, wspomaga rozwój osobisty i duchowy, wznosi Twoje życie na wszystkich poziomach.

Super Seven pomaga udzielić odpowiedzi na pytania, które można mieć przez całe życie, a jednocześnie daje możliwość połączenia się z doświadczeniami z poprzedniego życia. Te epizody z poprzedniego życia zawierają starożytną wiedzę, którą można nosić ze sobą przez wiele wcieleń. Ta wyjątkowa mieszanka minerałów pomaga wysunąć tę wiedzę na pierwszy plan, tak aby można ją było odblokować i wykorzystać w obecnym życiu.

Praca z Super Seven pomoże poszerzyć świadomość, jednocześnie obdarzając jasnością umysłu. 

Pomaga w oczyszczaniu myśli i emocji. Kiedy ktoś jest już w stanie zacząć oczyszczać swój umysł, może wtedy rozpocząć podróż w celu kierowania wyższej wiedzy na ziemski plan.

Super Seven jest potężnym kamieniem uzdrowienia — zapewnia ochronę, uwalnianie negatywnych emocji i przeszłych wzorców myślenia i działania oraz oczyszczenie aury, pozwalając osiągnąć jasność, skupienie, kreatywność i pozytywność.

Jako, że ten kamień jest połączeniem siedmiu różnych kryształów, posiada właściwości wszystkich siedmiu kryształów jako jeden. Z tego samego powodu jest to jeden z najpotężniejszych kamieni dostępnych do celów leczniczych. 

Super Siedem zawiera:

Ametyst: ten kamień ma właściwości transformujące, które pomagają w leczeniu dolegliwości emocjonalnych i fizycznych. Terapie kryształami ametystu są przede wszystkim pomocne w rozwiązywaniu problemów nerwowych, bezsenności, koszmarach sennych i co najważniejsze w równoważeniu czakry korony.

Kakoksenit: ten kamień jest bardzo pozytywny i potęguje dobrą energię. Otwiera na duchowe poszukiwania i pomaga Super Siódemce w rozproszeniu wszelkiego rodzaju negatywności.

Kwarc dymny: ten kryształ pomaga zachować czujność, koncentrację i moc w otoczeniu. Kwarc dymny jest kamieniem leczniczym i ochronnym, który również poprawia jakość życia.

Czysty kwarc: ten kryształ jest potężnym uzdrowicielem, znanym z wzmacniania i oczyszczania. Kryształ kwarcu pomaga w ciągłości przepływu energii.

Rutylowy kwarc: jest to kamień, o którym wiadomo, że przynosi optymizm, radość i harmonię wokół Ciebie. Kamień rutylowy wzmacnia miłość, przynosi stabilność w miłości i związkach, równowagę psychiczną i wzrost duchowych aspiracji.

Getyt / Geothite: to kamień, który pomaga w podejmowaniu jasnych decyzji oraz koncentracji i skupieniu się na zadaniach, które są przed Tobą. Równoważy energię dodatnią i ujemną.

 Lepidokrokit: Jest to kryształ kwarcu, który zwiększa zdolności intelektualne. Energia tego kryształu pomaga w kontakcie z aniołami światła i przewodnikami duchowymi w czasie medytacji. Metafizyczne właściwości tego kamienia łączą cię z Boskimi Źródłem i pomaga uwolnić strach. Zapewnia również zdrowe myśli i ugruntowanie emocjonalne.

Super Seven ma wibracje wszystkich siedmiu omówionych powyżej kryształów, co czyni go kamieniem o bardzo wysokiej częstotliwości i jednym z najcudowniejszych kamieni do domu, aby zapewnić wysokie wibracje i ochronę. Jeśli nosisz go na sobie w formie biżuterii, to jeszcze lepiej. Jego energia otula Cię cały czas.

Kolor i znaczenie liczby 7

Super Seven to istna magia energii fioletu, złota oraz siódemki!

We wszystkich kulturach, czasach i częściach świata, siódemka ma wyjątkowe znaczenie. Na pewno znasz znasz za 7 górami, za 7 lasami, za 7 rzekami, 7 pieczęci, 7 bram…

Liczba 7 oznacza poznanie tajemnic Wszechświata, życia, magii. To spełnienie i bogactwo duchowe oraz materialne.

Kluczowe znaczenie tej mistycznej liczby to królewskość, tajemnica, władza, wyjątkowość, bycie wpływowym, to czego nie widać, tajemnice życia, np. jak żyć, by się realizować. Warto zajrzeć do wykładu Ceremonia nr 37 oraz Czas 27.

Fiolet to barwa transformacji, płomienia, który wypala to, co złe i przemienia w dobre. Kolor Archanioła Zadkiela i Lady Amethyst.

Złoty to kolor mądrości wyższej i Archanioła Jofiela, optymizmu i światła wewnętrznego.

Uwaga, kupuj ten kamień tylko ze sprawdzonego źródła!

Czasami nie wszystkie minerały występują w pojedynczym kamieniu oszlifowanym lub bębnowym. Wielu sprzedawców próbuje sprzedać kamień za najwyższą wartość, po prostu dlatego, że tak trudno jest zidentyfikować każdy kryształ w środku. Kupując ten kamień, upewnij się, że pochodzi od wiarygodnego sprzedawcy. Godni zaufania dokładają wszelkich starań, aby każdy z nich był w pojedynczym kawałku.

https://mariabucardi.pl/pl/p/Super-Seven-siedem-bransoletka-7-zyczen%2C-7-krysztalow-polaczonych-w-jednym-kamieniu-Niesamowita-rzadkosc%2C-wspiera-rozwoj-duchowy-i-osobisty.-Wibracja-Mitycznych-Drzew-Edenu/988

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s