Czy wiesz co oznaczają liczby, na które często trafiasz? Znaczenie liczb, numery mistrzowskie, numerologia wg Marii Bucardi

Znaczenie Liczb Maria Bucardi, numerologia, rozwój duchowy

Czy wiesz co oznaczają liczby, na które często trafiasz? Znaczenie liczb, numery mistrzowskie, numerologia wg Marii Bucardi

Nasz świat jest pełen liczb, które mają pewne określone wibracje. Jeśli rozumiemy ich znaczenie możemy zyskać wiedzę na swój temat, drogi, którą powinniśmy kroczyć, by dotrzeć do szczęścia oraz otrzymujemy cenne wskazówki wskazówki. Zapoznaj się z ich symboliką, aby mieć do tego wszystkiego dostęp. 

Tutaj znajdziesz opisy jedyne w swoim rodzaju wg Marii Bucardi. Nie są to rzeczy, których “trzeba się nauczyć i zapamiętać”, jest to ich pierwotna energia, którą rozumiemy intuicyjnie. Jeśli pracujesz z energią, znasz różne karty, to tym bardziej wszystko będzie dla Ciebie jasne. Zawsze możesz przypomnieć je sobie zaglądając do wykładów online Ceremonii i Czasów, które zawierają wyjaśnienia.

Oprócz tego poznasz jeszcze co oznaczają cyfry składające się z kilku liczb, jak je rozumieć oraz LICZBY MISTRZOWSKIE. Dowiesz się również czy 13 to liczba pechowa. Temat liczb jest szeroki, można napisać całą książkę jak “Numerologia” Marii Bucardi 🙂 Tutaj podane są słowa kluczowe, by szybko zrozumieć i jeśli będziesz mieć ochotę, to zajrzeć do odpowiednich wykładów lub książki.

PODSTAWOWE ZNACZENIE LICZB

Kluczowe znaczenie liczby 1

Indywidualność, niepowtarzalność, wolna wola, Ja, tworzenie swojego życia zgodnie z własną wizją, szybkość, lecz powierzchowność.

Kluczowe znaczenie liczby 2

Analiza, wnętrze, wycofanie, dualność, dyplomacja, tolerancja, zrozumienie, mądrość wyższa.

Kluczowe znaczenie liczby 3

Siła, dynamika, poszerzanie, wolność, praca, aktywność, myślenie logiczne, działanie pod wpływem umysłu. Przesłanie, by robić nowe rzeczy, do których nas ciągnie. Liczba bardziej męska.

Kluczowe znaczenie liczby 4

Silny fundament, granice, podstawa, stateczność, materia, organizacja, władanie swoim życiem i królestwem.

Kluczowe znaczenie liczby 5

Zmysły, świat materii, władza, pasja, zarządzanie, zmiana, podróż, wolność. Możesz dodatkowo zajrzeć do wykładu “Czas nr 35” jako energia Jowisza, czyli władzy, autorytetu, struktury, siły, porządku, bycia dobrym managerem.

Kluczowe znaczenie liczby 6

Świat materii, przyjemność z życia, praktyczność, przyziemność, rodzina, dbanie o najbliższych.

Kluczowe znaczenie liczby 7

Królewskość, mistyka, tajemnica, władza, wyjątkowość, bycie wpływowym, to czego nie widać, tajemnice życia, np. jak żyć, by się realizować. Warto zajrzeć do wykładu Ceremonia nr 37 oraz Czas 27.

Kluczowe znaczenie liczby 8

Piękno, miłość, nieskończoność, ale też ograniczenia, kreatywność, siła wewnętrzna i moc. 

Kluczowe znaczenie liczby 9

Wolność, niezależność, bycie poza schematami, manifestowanie rzeczywistości, wpływanie na świat poprzez myśli, wycofanie.

Kluczowe znaczenie liczby 0

Punkt zero, czyli brak granic, wewnętrzny głos, intuicja, początek, wszystko jest możliwe, tworzenie na nowo, kroczenie nową ścieżką. 

JAK ROZUMIEĆ LICZBY DŁUŻSZE?

Jeśli pragniesz zrozumieć numer dłuży np. 27 – wtedy ta druga liczba kładzie nacisk na pierwszą, więc jest silniejsza, czyli łączysz ich znaczenia tak samo jak pojedyncze z naciskiem drugiej na pierwszą. Gdy intryguje Cię znaczenie liczby np. 127 odczytujesz ją tak samo. Możesz także połączyć je ze znaczeniem kart jeśli je znasz i lubisz z nimi pracować, np. 1 Mag, 2 Kapłanka, 12 Wisielec, 7 Rydwan oraz podsumować dodając sumę wszystkich liczb.

Przykład: 

Liczba 39, czyli połączenie 3 i 9 jest bardziej męskie i dynamiczne, to wolność, energiczność, niezależność, lekkość, radość, materializacja (zajrzyj do Ceremonii nr 39).

CZY NUMER 13 JEST PECHOWY?

Liczba 13 oznacza koniec i początek, transformację, nieodwracalną zmianę, metamorfozę. Nie jest więc pechowa 🙂 Gdy nie czujemy oporu przed życiem, a płyniemy z jego prądem, to zamiast blokować zmiany, jesteśmy na nie otwarci i możemy dzięki temu zmienić kierunek na lepszy. Ufamy, że stare musi odejść i tym samym daje miejsce na nowe, lepsze, choć inne. Najczęściej to tylko strach przed nieznanym blokuje przed transformacją. Więcej w wykładzie Czas nr 13.

LICZBY MISTRZOWSKIE

Liczby mistrzowskie to takie jak: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111 itd…

Jeśli często trafiasz na jakąś liczbę mistrzowską, np. patrzysz na zegar, a tu 11:11; składasz w sklepiku http://www.mariabucardi.pl zamówienie, a tu pojawia się numer 77777 lub sumujesz wszystkie numery i wychodzi 11; parkujesz, a przed Tobą tablica rejestracyjna 4444; zastanawiasz się w czy kupić jakiś produkt, a jego cena wynosi 555 – to znaczy, że…

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, O WŁAŚCIWYM CZASIE!

Liczby takie jak wyżej wymienione – niosą ze sobą spotęgowaną, mistrzowską energię. Każdy z numerów ma pewną specyfikę, która dodatkowo się pogłębia, więc ZNAJĄC PODSTAWOWE ZNACZENIE DANEJ LICZBY można dobrze zrozumieć tak zwaną mistrzowską.

ALE! Musimy pamiętać, że są różne osoby, które wykorzystują tę wiedzę do swoich celów, np. “obsypują się brokatem”, aby sztucznie błyszczeć, ponieważ nie mają w sobie światła, manipulują przy użyciu tych liczb, aby inni myśleli, że są aniołami (może i tak, ale tymi upadłymi). Dlatego ufaj sile Twoje serca, oczyszczaj się, podwyższaj wibracje, a ono będzie głośno do Ciebie mówić prawdę i ostrzegać.

Wielkim sekretem do realizacji Twoich celów jest praca z liczbami! Każda liczba to energia, więc np. Malując ją, czy pracując w inny kreatywny sposób, wprowadzasz więcej takiej energii do swojego życia. W ten sposób można sobie ułatwić przyciąganie tego, czego pragniesz.

Liczba 11 jest anielska! Siła anielska jest przy Tobie i czuwa nad Tobą. Poroś ją o pomoc! Będzie Ci łatwiej z pomocą Sił Światła. Wiara w siebie, silna wolna wola, talenty, indywidualność, droga do zrealizowania swojego marzenia lub celu. 

Liczba 22 (warto zajrzeć do wykładu Czas nr 22) wskazuje na odpowiedni moment, by skupić się na sobie. Oznacza to, co głębokie, ukryte w podświadomości. Analiza kobiecość, intuicja, podświadomość, dokładność, dogłębna analiza, analiza od A do Z, w negatywym aspekcie, aż do przesady, analiza, która ciągnie do przeszłości.

Liczba 33 oznacza ruch, energię, działanie, kreatywność, ciągłą zmianę, dynamikę, pracę, szybkość działania. Każdego dnia wszystko wygląda inaczej, stale coś się dzieje. Energia, przemiana, ruch, jak wiatr – żywioł powietrza. To jest tajemnica materii – wszystko stale się zmienia. Zajrzyj do wykładu Ceremonia nr 33, jeśli potrzebujesz przypomnienia w tym temacie, jeśli trzymasz się starego i boisz zmiany. Ten wykład pozwoli Ci zrozumieć i zaakceptować, pogodzić się z tym prawem ziemskim. W znaczeniu negatywnym 33 to za dużo ruchu, jak wiatr który wieje na wszystkie strony, ale nic nie porusza.

44 – pokonanie barier, przeskoczenie przeszkody, bardzo silny fundament, wysiłek, który przynosi efekt, talent do zarządzania i manifestacji, energia, która rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Bycie liderem.

55 – zmiana, sukces materialny, jesteś własnym mistrzem (nie szukaj go na zewnątrz, tylko w sobie! Zmiana to jedyna stała, wszystko idzie w dobrym kierunku nawet jeśli jeszcze tego nie widzisz.

66 – mistrzostwo materii, pomoc dla innych, bezinteresowność wynikająca z własnego sukcesu, którym można się dzielić.

77 – król / królowa, spełnienie materialne i duchowe, zrozumienie zasad tego świata i Wszechświata. 

88 – sztuka, bogactwo, obfitość, manifestacja, połączenie nieba z ziemią.

99 – wolność, niezależność, akcja, wprowadzanie światła w ciemność, działanie na rzecz innych, np. bycie inspiracją i przykładem dla ludzkości jak zrezygnować z tego, co jest negatywne i wprowadzić pozytywne zmiany. 

Filmy na kanale You Tube o liczbach mistrzowskich:

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s